Drzwi zewnętrzne

Jesteśmy firmą zajmująca sie dystrybucją, sprzedażą  i montażem drzwi Agmar, Ciosmak oraz drzwi Oknoplast .Zapraszamy wszystkich chętnych do wizyty w naszym salonie przy  
Al. Sikorskiego 45D/4  w Rzeszowie. Nasz salon 
jest otwarty od poniedziału do piątku 
w godzinach 9:00 - 17:00, a w sobotę od 09:00 - 13:00. Jeśli nie mogą Państwo 
odwiedzić nas w naszym salonie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego i umówienia się na darmową wycenę z naszym sprzedawcą.  

 

Oferujemy szeroką gamę drzwi zewnętrznych firmy Agmar. Drzwi charakteryzuje staranność i dokładność doświadczonych pracowników,a to w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym oraz komponentami renomowanych firm, powoduje, że drzwi AGMAR dorównują jakością wielu innym, znanym na rynku producentom. Dowodem jest posiadany przez firmę  certyfikat CE.

 

 

W naszej ofercie znaleść można drzwi zewnętrzne systemu PZ firmy Ciosmak, które wiążą w sobie nowatorskie na polskim rynku rozwiązania technologiczne z nowoczesnym wzornictwem. Dzięki precyzyjnym maszynom oraz zastosowaniu do produkcji materiałów renomowanych firm Ciosmak może dostarczyć Państwu produkt o bardzo wysokich parametrach technicznych i użytkowych oraz niepowtarzalnym wyglądzie.

 

 

Producent OKNOPLAST oferuje dzrwi zewnętrzne o klasycznej i ponadczasowej formie oraz rozwiązania nawiązujące do nowoczesnej stylistyki. Bogata paleta kolorystyczna, różnorodne wzornictwo wypełnień i okuć oraz kilka wariantów wyposażenia dodatkowego sprawiają, że drzwi idealnie komponują się w każdym stylu architektonicznym. Niezależnie od tego, w jakim stylu architektonicznym powstał Państwa dom, firma oferuje idealnie dopasowane do niego drzwi.
 
ferdo rzeszow

Naszymi parnterami są: