PRACA

Poszukujemy Specjalisty ds. sprzedaży czyli osoby prowadzącej działania handlowe oraz sprawującej opiekę nad klientem od pierwszego kontaktu do całkowitej realizacji zlecenia.

 Stanowisko:

 Specjalista ds. sprzedaży i opiekun klienta

 Miejsce pracy:

 - Salon firmowy w Rzeszowie przy ulicy Sikorskiego

 Zakres obowiązków:

 1. Obsługa kontaktów telefonicznych i mailowych od klientów, dotyczących oferty  FERDO.
 2. Wsparcie w obsłudze bezpośredniej klientów w salonie.
 3. Kompleksowe prowadzenie procesu sprzedaży i realizacji zamówień.
 4. Sporządzanie i prezentacja ofert.

 Wymagania:

1. Min. średnie wykształcenie.
2. Znajomość obsługi programów pakietu Office (Word, Excel) lub alternatywnych.
3. Doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta.
4. Dobre umiejętności komunikacyjne.
5. Dokładność w wykonywaniu obowiązków zawodowych.

Oferujemy:

1. Ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji na rynku.
2. Możliwość sprzedaż produktów wysokiej jakości, w miejscu nastawionym na realizację potrzeb klientów.
3. Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie.
4. Miłą atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu, wyślij CV ze zdjęciem oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych na adres praca@ferdo.pl

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

ferdo rzeszow